Co można zrobić z włóczki w prezencie dla mężczyzny?

2

Przedmioty wykonane z włóczki będą miłym upominkiem dla mężczyzny. Prezent z włóczki można dobrać do każdego, bez względu na gust. Wełniane elementy garderoby sprawdzą się szczególnie w okresie jesienno-zimowym, gdy coraz chętniej otulamy się w ciepłe ubrania. Ciekawe mogą być również akcesoria dopasowane do potrzeb obdarowywanej osoby.

Ciepłe ubrania jako prezent dla mężczyzny

Najprostszym, a zarazem najpraktyczniejszym prezentem wykonanym z włóczki są bez wątpienia ciepłe ubrania. Najłatwiejszy do wykonania prezent, możliwy do zrobienia nawet dla osoby początkującej w nauce na szydełku czy drutach to szalik. Może być bardzo prosty, jednokolorowy, ale można go urozmaicić zmianami kolorów włóczek, czy ozdobnym ściegiem. Tak samo dobrym pomysłem będzie czapka, czy rękawiczki.

Innym klasycznym, ale już trudniejszym w wykonaniu elementem ubioru są skarpetki. Para wełnianych ręcznie robionych skarpet jest zawsze miłym prezentem.

Dla bardziej zaawansowanych w dzierganiu dobrym pomysłem na obdarowanie bliskiej osoby może być zrobienie swetra. Ubranie spersonalizowane, nawiązujące do ulubionego motywu, dopasowane do sylwetki będzie doskonałym prezentem dla każdego.

Przedmioty użytkowe wykonane z włóczki

Dla mężczyzn, którzy są domatorami, świetnym pomysłem na prezent będą włóczkowe akcesoria do domu. Na pewno każdy ucieszy się z koca wykonanego z ciepłej i miłej w dotyku wełny np. z merynosa. Kolejnym ciekawym pomysłem dla domatora, będzie miękka i wygodna pufa obleczona dzierganą powłoczką. Innym pomysłem jest poduszka. Może być prosta, klasyczna, albo taka w ciekawym kształcie. Możliwości jest wiele, może być poduszką w kształcie pizzy, smartfona, pada do gry, czy ulubionego zwierzaka.

Innym pomysłem na użytkowy dziergany prezent jest etui. Może to być etui na narzędzia, dłuta, drobne kolekcje czy telefon. Dobrym pomysłem będzie wykonanie go ze sznurka bawełnianego, a nie z włóczki. Dzięki temu nie będą odstawać żadne włoski, które mogłyby być niepraktyczne w użytkowaniu. Będzie też łatwiejszy w praniu.
 

Tags:

Udostępnij:

Share on facebook
Share on pinterest
Share on email

Posty powiązane