PREORDER KALENDARZ ADWENTOWY PRYM – ZIMA 2022

1

Witaj! Przedstawiamy wspaniały kalendarz adwentowy PRYM na sezon zima 2022! To obowiązkowa pozycja dla każdego entuzjasty szycia oraz robótek ręcznych. W skład zestawu wchodzą 24 fantastyczne propozycje akcesoriów lecz to nie wszystko! Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do zapoznania się z produktem w tym wpisie.

Kalendarz adwentowy to idealna propozycja prezentu świątecznego dla miłośnika rękodzieła lub osoby zaczynającej swoją przygodę z robótkami ręcznymi. To także tak dopasowane elementy zestawu, które przydadzą się przez cały rok nie tylko dla amatorów szycia – ale również pomogą w lekkich naprawach odzieży.

CO WCHODZI W SKŁAD ZESTAWU?

Kalendarz adwentowy na sezon zimowy 2022 zawiera markowe produkty wysokiej jakości, które zostały staranie dobrane przez producenta. Oprócz bestsellerowych produktów PRYM w zestawie znajdują się również inne rewelacyjne marki tj. Gutermann.

EKOLOGICZNY KALENDARZ ADWENTOWY? TRZY RAZY TAK!

Ponieważ producent przykłada ważną rolę do zrównoważonego rozwoju, opakowanie kalendarza zostało wykonane z atestowanego materiału. Cechą szczególną jest możliwość jego kompostowania. Możesz po prostu wypełnić opakowanie ziemią i nasionami kwiatów zawartymi w kalendarzu. Za kilka miesięcy powitasz wiosnę swoją własną rabatką kwiatów. Bo kto powiedział, że miłośnik rękodzieła nie może zostać ogrodnikiem! Ponadto, dzięki Tobie może uda się uratować jakąś pszczółkę! 🐝

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą – złóż zamówienie do 26.02.2022 pisząc do nas e-mail na zamowienia@amegra.pl (z dopiskiem PREORDER – KALENDARZ ADWENTOWY PRYM 2022) lub zamów bezpośrednio z naszej strony (link do produktu znajdziesz poniżej).

ZAMÓW PREORDER TUTAJ

Ze względu na duże zainteresowanie produktem musimy zamówić odpowiednią ilość towaru u naszego dostawcy. Planowany termin dostawy kalendarzy adwentowych to wrzesień 2022 roku.

Tags:

Udostępnij:

Posty powiązane