Z czego zrobić maskotkę na drutach?

2019-02-12 03.21.39 2

Zdolności manualne możemy wykorzystać na wiele różnych sposobów. Jednym z nich są robótki ręczne, które pozwalają na tworzenie pięknych i unikalnych maskotek, ubrań oraz akcesoriów dekoracyjnych. Wyjaśniamy, w jaki sposób przygotować się do zrobienia pierwszej maskotki na drutach lub szydełku i jaką włóczkę wybrać.

Zabawki robione na drutach – co warto wiedzieć?

Robótki ręczne redukują stres, uspokajają oraz stymulują pracę mózgu. Od jakiegoś czasu wracają do łask, stając się zajęciem, które nie jest kojarzone jedynie z emerytkami. Dzięki drutom lub szydełku i odpowiednio dobranym włóczkom możemy wyczarować wiele pięknych dekoracji, zabawek oraz ubrań, które cechują się unikalnym wzornictwem. Nauczenie się operowania drutami lub szydełkiem nie jest trudne, a przyjemność płynąca z robótek ręcznych ogromna. Zdolności oraz kreatywność możemy wykorzystać w celu tworzenia prezentów dla naszych bliskich, a także w celach zarobkowych, wchodząc na prężnie rozwijający się rynek branży hand made.

Jak zrobić maskotkę na drutach lub szydełku?

Maskotki robione na drutach lub szydełku powstają z odpowiednio dobranej włóczki. Nie może to być produkt wybrany przypadkowo

https://buyantibiotics24.net/buy-doxycycline-online.html

, bo jego jakość wpływa na komfort naszej pracy oraz wygląd i trwałość maskotki. Maskotki, które mają być towarzyszem dla małych dzieci, powinny zostać wykonane z przyjaznej skórze, delikatnej i miękkiej włóczki, dzięki czemu nie będą powodowały podrażnień podczas zabawy i snu malucha. Co więcej, warto zwrócić uwagę, czy włóczka wybrana w celu zrobienia maskotki na drutach nie jest produktem zawierającym uczulającą wełnę. Decydując się na zrobienie maskotki na drutach lub szydełku dla niemowlaka bądź alergika najlepiej wybrać włóczkę, w której składzie znajdziemy bawełnę i akryl.

Włóczka do robótek ręcznych musi być odpowiednio wytrzymała, dlatego ważna jest jej wysoka jakość. W naszym asortymencie dostępne są najwyższej jakości polskie włóczki w bogatej gamie kolorystycznej, a także niezbędne do robótek ręcznych akcesoria. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu oraz wyboru spośród wielu różnych produktów, dzięki którym wykonane na drutach lub szydełku maskotki staną się zabawkami z duszą.

Do wykonania maskotki proponujemy kilka włóczek, które są dostępne w naszej hurtowni:

Himalaya – Dolphin Baby
Schachenmayr Original – Luxury Velvet
Papatya – Velvet 
Papatya – Cake Velvet
Papatya – Cicibebe Blanket
Schachenmayr Original – Catania Color
Schachenmayr Original – Catania
-Schachenmayr Original – Catania Grande 

Tags:

Udostępnij:

Posty powiązane