Zestaw włóczek jako idealny prezent

IMG_3413 - (Custom)

Gdy twoja mama, przyjaciółka, ulubiona ciocia bądź inna bliska osoba obchodzi urodziny czy imieniny, dobrym pomysłem jest zastanowienie się nad pasującym prezentem. Nie jest wyczynem kupienie bombonierki lub bukietu kwiatów, ale obmyślenie prezentu, który faktycznie będzie pasował do charakteru solenizantki (lub solenizanta, jeśli to mężczyzna lubi dziergać, co wbrew pozorom nie jest takie rzadkie). Jeśli osoba ta lubi robić na drutach albo szydełkować- sprawa jest ułatwiona, bo masz już ogólny zarys czego może dotyczyć prezent. Jak wybrać idealny upominek? Zapraszamy do lektury. 

Czy włóczka to dobry pomysł na prezent?

Dla każdego, kto ceni sobie dzierganie, szydełkowanie lub inne tego typu ręczne prace, nowa włóczka zawsze wywoła uśmiech na twarzy. Jednak problem pojawia się, gdy pomyślimy “ale jaka włóczka?”. Aby podjąć właściwą decyzję, warto zdać się na doświadczenie specjalistów, na przykład podpytując ekspedientkę w sklepie lub bezpośrednio u “źródła” zapytać, czy jakaś włóczka do szydełkowania nie śni się solenizantce po nocach. Dobrym pomysłem jest też przejrzenie najnowszych dziewiarskich trendów w internecie. Boisz się, że nie trafisz w gust? W sklepach sprzedawane są specjalne bony upominkowe, dzięki którym obdarowana osoba kupi, co tylko będzie chciała z asortymentu sklepu. 

Co jeszcze warto kupić na prezent?

Doskonałym pomysłem na prezent jest zestaw drutów, szczególnie że w sklepach możemy znaleźć przeróżne modele, które przypadną do gustu każdemu rękodzielnikowi. Miłośniczkom tworzenia delikatnych obrusów, serwetek i firanek na pewno spodobają się nowoczesne szydełka. Jeśli solenizantka ma duże zasoby różnorakich akcesoriów, dużą pomocą może okazać się specjalne etui na druty i szydełka, które pozwolą praktycznie wszystko posegregować.

Tags:

Udostępnij:

Posty powiązane

Dodaj komentarz